חניון לילה – גן לאומי אכזיב

השכרת קרוואן לחופשה חלומית

בחניון הצפוני, משטחי פיקניק ולינה, תאורה, ברזיות מים לשתייה, שולחנות פיקניק, תאים לטעינת טלפונים ניידים שירותים – 6 תאים לנשים ו 2 לגברים,

מקלחות – 4 תאים לנשים ו 4 לגברים.

בחניון הדרומי (מיועד ללינת קבוצות בלבד), משטחי פיקניק ולינה, תאורת שטח, שולחנות פיקניק, ברזיות מים לשתייה ועמדות להדלקת מצלה (מנגל). שירותים – 11 תאים לנשים ו 9 תאים לגברים, מקלחות – 10 תאים לנשים ו 10 לגברים.

מים חמים (בשני החניונים) בשעות 09:00-18:00.

קרדיט לצלמים:אטי קוריאט אהרון, יוסי האן.

חניון לילה – גן לאומי אכזיב

נסיעה בקרוואן היא מדהימה ממגוון סיבות. אנחנו אוהבים שהבית שלנו איתנו בכל מקום שאנחנו הולכים, כלומר אנחנו יכולים לבשל, ​​להתקלח או לישון בכל מקום שנראה לנכון. אנחנו גם מעריכים את העובדה שאנחנו תמיד מסוגלים לסיים את היום במיטה שלנו, לא משנה לאן נשוטט. עם זאת, הדבר שאנחנו הכי אוהבים בנסיעות לקרוואנים הוא היכולת לחסוך טונות של כסף על ידי הימנעות מלינה יקרות במלון.

כמובן שעדיין יש לקחת בחשבון דמי קמפינג וחניון קרוואנים. עם זאת, ניתן להימנע מאלה, מה שהופך את הרפתקאות הקרוואנים שלך למשתלמת אפילו יותר. זה נכון, זה לגמרי אפשרי למצוא חניית קרוואנים ללילה שעולה בדיוק  ש"ח0 ללילה, ולפעמים אלו אתרי הקמפינג הכי יפים שיש.

אם אתם רק עוברים, בזמן שאתם נוסעים למקום אחר, שקול חניון לילה. ישנן רשתות עסקים לאומיות שאכן מאפשרות לקרוואנים לחנות במגרשים שלהם לשהייה של לילה אחד.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם