חניון לילה – שמורת טבע חוף דור הבונים

השכרת קרוואן לחופשה חלומית

החוף אינו מוכרז לרחצה ואין בו שרותי הצלה! הבערת אש מותרת בחצאי חביות ובשטח חניון הלילה בלבד. אסור להפעיל גנרטורים, מערכות תאורה ומערכות שמע מכל סוג בשטח האתר.השהייה על בסיס מקום פנוי. מומלץ להביא צליות. אין אפשרות חיבור לחשמל.זמן מקסימלי לשהייה בחניון – 14 יום. אין כניסה לכלבים לחניון הלילה. 

חניון לילה - שמורת טבע חוף דור הבונים

חניון לילה – שמורת טבע חוף דור הבונים

נסיעה בקרוואן היא מדהימה ממגוון סיבות. אנחנו אוהבים שהבית שלנו איתנו בכל מקום שאנחנו הולכים, כלומר אנחנו יכולים לבשל, ​​להתקלח או לישון בכל מקום שנראה לנכון. אנחנו גם מעריכים את העובדה שאנחנו תמיד מסוגלים לסיים את היום במיטה שלנו, לא משנה לאן נשוטט. עם זאת, הדבר שאנחנו הכי אוהבים בנסיעות לקרוואנים הוא היכולת לחסוך טונות של כסף על ידי הימנעות מלינה יקרות במלון.

כמובן שעדיין יש לקחת בחשבון דמי קמפינג וחניון קרוואנים. עם זאת, ניתן להימנע מאלה, מה שהופך את הרפתקאות הקרוואנים שלך למשתלמת אפילו יותר. זה נכון, זה לגמרי אפשרי למצוא חניית קרוואנים ללילה שעולה בדיוק  ש"ח0 ללילה, ולפעמים אלו אתרי הקמפינג הכי יפים שיש.

אם אתם רק עוברים, בזמן שאתם נוסעים למקום אחר, שקול חניון לילה. ישנן רשתות עסקים לאומיות שאכן מאפשרות לקרוואנים לחנות במגרשים שלהם לשהייה של לילה אחד.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם